Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tegyek hogy az önbarnító...

Mi tegyek hogy az önbarnító ne sárgítsa be a körmeimet?

Figyelt kérdés
Önbarnító testápolót használok, ami be is vált nekem, csak az a baj hogy a körmeimet nagyon befogja, hiába csinálok vele bármit. A kezeimet meg tudom mosni kenés után, viszont a körmeim alá (amik elég hosszúak) bemegy és hiába suvickálom, mindig marad alatta annyi hogy besárgul és rém ronda, mintha gombás lenne... Van valakinek valami jó módszere?
2009. júl. 21. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
körömpiszkálóval piszkálgasd ki.
2009. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem tudom kipiszkálni, mert magát a körmömet fogja be és nem jön le semmivel. Már citromlében is áztattam mert állítólag az eltünteti az elszíneződéseket,de nem használt.
2009. júl. 21. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
fejezd be az önbarnítózást:) végy naptejet, feküdj ki a napra!:)
2009. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hidd el azt is tenném, de nagyon fehér, érzékeny bőrű vagyok, nem barnulok csak égek, a szolitól eltiltottak az anyajegyeim miatt. Légyszi a kérdésre válaszoljatok ha tudtok, köszi!:)
2009. júl. 21. 22:55
 5/12 anonim ***** válasza:
a piszkálást úgyértettem h m ég azelőtt, mielőtt befogná a körmöd. azért nem hat azaz önbarnító mp-eken belül.
2009. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia. Velem is pont ez van szóról szóra.

Nekem is befogja, még hetekkel utána is látni. Hát én itthon elviselem, ha megyek valahová akkor meg felkenek valami olyan körömlakkot, amivel nem látszik. Más szerintem nem marad. Esetleg gumikesztyűben nem tudod bekenni magad? Lehet hülye ötlet, de most ez jutott eszembe. Én még nem próbáltam úgy, de lehet beválna. A végén meg csak elsimítod a kezeddel nagyjából akkor már nem megy a körmöd alá semmiképp sem.

Képzeld, én még a kezemre is használom szóval nekem gondolhatod mennyire befogja, amikor direkt rajtahagyom :D le se jön, csak ahogy nő le a körmöm. Lakkozd ki szerintem. Ha nem szereted a nagyon erős színeket, akkor egy csillámos vagy valamilyen pasztelles jól fedő lakk is jó, akkor nem látszik.

2009. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegyél egy kis krémet, testápolót a körmeid alá!
2009. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és előtte kenjél körömerősítőt a körmödre, felülről se fogja be. Nekem legalábbis bevált.
2009. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azelőtt tegyek testápolót alá mielőtt az önbarnítósat használnám?
2009. júl. 22. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen
2009. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!