Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lesz ilyen hajam?

Hogyan lesz ilyen hajam?

Figyelt kérdés

Dauer, vagy göndörítés, vagy mi? Gyönyörű, ilyen hajat szeretnék mióta, de azt sem tudom, h hogyan lehet ilyen. :)


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
akár hajsütővel is begöndöríted és kicsit kifésülök és lám az eredmény :D
2012. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg ilyen a hajam. :)
2012. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neki természetesen hullámos a haja.Ilyesmi az enyém is,lehet korrigálni a hullámokat,de teljesen egyenesből nem lesz ilyen.

Van fodrászkellékesből ilyen hajformázó gélem,amitől teljesen göndör lesz,ha felkontyolom pedig az elsőhöz hasonló,néha pedig sehogy sem áll.

Ha teszel rá hajformázót,majd befonod el tudsz érni hasonló hatást mint a második,de sokban függ a hajadtól is.

2012. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

dejóó nektek, h eredetileg ilyen a hajatok :))


szerintem amúgy a színésznőnek pont nem természetes, mert amikor rövidebb a haja, látszik, h szögegyenes, mint az enyém. amúgy az összes képen ugyanolyan a haja, szóval ez egy és ugyanaz a haj, csak más szögből. :) milyen hajformázót ajánlotok? az a baj, h nagyon hamar kirúgja a hajam az ilyeneket, főleg frissen mosva.

2012. aug. 14. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem hajsütő kúppal lehet csinálni ilyen hajat. Olyan mintha a természetes hajad lenne, és nem durva hullámok, én is tervezem hogy a közel jövőben veszek egyet:)
2012. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!