Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő? Tényleg ennyi...

Sörélesztő? Tényleg ennyi mindenre jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy a sörélesztőtől gyorsabban fog nőni a haj, és egészségesebb lesz? De akkor a többi szőr is megerősödik? (pl a karomon).. A köröm is gyorsabban fog nőni? Jót tesz a bőrnek is? Stresszoldó? Nsgyobb lesz tőle az étvágy? Kicsit megnő a mell?

Ez mind igaz? Megéri ilyet szedni?


2012. aug. 14. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt már honnan szedted?

Pattanásos bőrre, töredezett hajra, körömre, hajhullásra, cukorbetegségre, alacsony vérnyomásra lehet megoldás.

Nem nő tőle gyorsabban se a haj, se a köröm, se melled nem nő tőle.

2012. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

B-vitamin és ásványi anyagok (főleg szelén) van benne, ami a hajnak, körömnek és a bőrnek köztudottan jót tesz, illetve egyéb egészségre gyakorolt jótékony hatása is van.

Elvileg igaz, gyakorlatilag mindenkinél más, hogy milyen jótékony hatásai lesznek, melyeket veszed észre magadon.

Ha szeretnéd, nyugodtan próbáld ki, semmi bajod nem lesz tőle, viszont lehet, hogy egy jobb multivitaminnal jobban járnál.

2012. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyit, hogy a mell nem nő meg tőle, mert zsírszövetekből áll, magyarul akkor nő, ha hízol.
2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. hallottam..

2. B vitamin étvágy hozó.. elvileg ha hízunk akkor attól nőne a mell is, ugye?

Am szivesen kipróbálnám csak nem szeretném hogy a szőröm is megerősödjön, mert ha az arcomon azok a pihék megerősödnének akkor nagyon látszana :s

2012. aug. 14. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megerősödni nem fog tőle a szőr (mint ahogy semmi másol sem erősödik meg), csak esetleg gyorsabban fog nőni.

Arcodra pedig használj arcra való gyantacsíkot, ha szükséges. :)

2012. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. aug. 14. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
én hónapokig szedtem egyedül a körmömön láttam változást
2012. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
azt mondják, hogy a legjobb hajnövesztő módszer, így én is vettem, ma kezdtem szedni, hallottam olyat aki 1/másfél hónap után látta a haján a változást.
2012. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de nem félsz attól h a szöröd is megerősödik?
2012. aug. 17. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Uh ez mar kicsit régi de azért írok.

Én szedtem de most szepseg tabit szedek, nagyon szeretem egyébként a sörélesztő rosszat nem tehet csak jót, nekem papir körmeim vannak és 1hét után láttam a változást aztán a börömön is mert picit pattanásos vagyok , és igen én azt veszem észre hogy etvagyhozo mert én is meglepődtem hogy napi 2x etkezes helyett eszem vagy 4x :D hizni persze nem hizok mert ezeket mind ledolgozom meg nekem nem igazán megy a hizás. A szöröd meg nem fog töle erosodni ne félj , nekem is pihes az arcom sőt mindenkinek az , de nem vettem eszre valtozast.

2018. jan. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!