Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt meg tudom csinalni a...

Ezt meg tudom csinalni a hajam szinevel?

Figyelt kérdés
Lilasvörösesre festettem be, de mar nagyon kikopott, barnasvöröses lett, egy centit le is nött.Vettem egy Syoss vilagositot a közepes erössegüt 10-0.Ezzel kiszedhetem a vöröses szint?Vettem egy vilagosbarna festeket is, azzal befestenem utana.

2012. aug. 14. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A világosító nem csak a vöröset szedné ki, hanem a barnát is. Szerintem fakó barnás-vöröses lenne a hajad, ami nem túl szép. :/ Nem tudom mennyire sötét most a hajad, de én azt a világosítót nem kenném rá, mert az csak rontana rajta, a vöröstől így nem tudnál megszabadulni, úgyhogy ha mindenképp csak ez a célod vele ne tedd! Természetesen rád van bízva a döntés, viszont ha én lennék a helyedben, vagy megvárnám míg lenő a vörös(ha nem túl feltűnő), ellenkező esetben pedig befesteném barnára (saját színemre), és úgy hagynám lenőni.


Ha nem vagy biztos benne mit kéne tenned, inkább kérd ki a fodrászod véleményét! :)

2012. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy a világosítàs után befestenem v.barnaval, amit vettem, hogy ne legyen ilyen seszìnű.A hajam most a jelenlegi állapotában fako vöröses barna.Ezt szeretném eltüntetni.Barnaval már próbáltam de ledobja a színt.:( esetleg hajradir?az segíthetne?
2012. aug. 14. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
a világosítás után ugyanúgy ledobná a barnát...
2012. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Tulajdonképpen a világosító is festék, ami világosabbra színezi a hajad (mint nevében is benne van). + 1 réteg festék inkább csak roncsolja a hajad, és ettől még csak hamarabb kopik ki az utána ráfestett barna szín. Szerintem ha 2x 3x befested barnára (mondjuk havonta), és kicsit sötétebbel, mint amilyenre szeretnéd, akkor egy idő után már jó lesz.

2012. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!