Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, kevés hajból...

Vékony szálú, kevés hajból érdemes pixi frizurát csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig váll alattig érő hajam volt, de soha nem volt igazán szép. Állandóan töredezett és meguntam, szóval úgy döntöttem fiúsra vágatom. Olyanra gondoltam amilyen Emma Watsonnak, Anne Hathaway-nek van, vagyis a teljesen minimalista, pár centis, fiús pixi. Viszont nekik szép sűrű, vastag hajuk van, nekem viszont vékony szálú és kevés is. Félek, hogy ha levágatom nem-e fog kilátszódni a fejbőröm. Bár a képeken azt látom, hogy akiknek ilyen a hajuk azoknak mind a fejükre simul. Légyszíves segítsetek...
2012. aug. 14. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, aztán max visszanő. De szerintem nem fog kilátszódni, nem kell annyira rövidre (pl. Ördög Nóri haja az sztem jó)
2012. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!