Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2012-ben mi a divat a hajfesté...

2012-ben mi a divat a hajfestésnél? Barna göndör hajam van és szeretnék szőkét bele festetni fodrásszal.

Figyelt kérdés
Barna göndör hajam van és szeretnék szőkét bele festetni fodrásszal.Nem melírozni szeretném,mert az olyan kevés felületen látszik.Olyanra gondoltam,hogy hátul festetném be szőkére és mikor felkötöm akkor hátul-alul szőke lenne...Ez még divatban van?Van még ötletetek ami divatos is és jól is néz ki?Egészet azért nem akarom befestetni (: Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 15. 10:43
 1/4 bea203 ***** válasza:
szerintem a barna hajadba fessenek inkabb tobb szoke tincset
2012. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nagyon divatos, hogy a hajad felül a tövénél sötétebb és alul pedig világosabb szőkésebb árnyalat.
2012. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2. azt írta le, ami úgy néz ki, mintha le lenne nőve. Tényleg divat manapság, de szerintem ronda.

Amit írtál frizurát, az a 2 színű, az már 1000 éve lejárt lemez, ahogy a melírozás is.

2012. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Találtam képet. Éden niki is ezzel menőzik mostanában:

[link]

2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!