Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, nagyon korpas a...

Mit tegyek, nagyon korpas a hajam, ahogy megmostam es megszaritottam mar pattognak fel, mar annyi mindent ki probaltam de semmi sem segitett. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos, mivel elkepzelheto, hogy vit.hianyod van, de ezt elobb kikell deriteni, aztan tudod kezelni!
2012. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Avonos korpásodás elleni sampon nagyon bejött, csak ajánlani tudom, érdemes kipróbálnod!

(Itt egy kép róla: [link] )

2012. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nisoral sampon elég jó, gyógyszertárban lehet kapni.
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász. A drogériás termékek kb. semmit nem érnek, ha igazi gond van.

A nizoral használ, ha gomba okozza, de ha tényleg olyan súlyos a helyzet, a vény nélküli változata lehet gyenge, van erősebb, de azt csak doki írhatja fel.

Viszont ha pl. seborrhea, akkor csak ront a helyzeten. Az pl. csak vényköteles szerekkel kezelhető (de nem gyógyítható jelenleg még).

De lehet allergia is. Pl. egy ismerősömnek az évek óta gond nélkül használt festék okozott ilyen problémát.

Szerintem mindenképp fordulj egy szakemberhez, nem érdemes szenvedni, kísérletezni, kiadni egy vagyont felesleges szerekre, ha lehet, hogy két hét alatt orvosolható a probléma.

2012. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!