Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok olyan helyet...

Hol találok olyan helyet Borsod megyében, Miskolcon vagy a környéken, ahol lézerrel leszedik az arcomról az anyajegyemet? Nem akarok heget ezért akarom lézerrel, úgy tudom az után nem marad semmi.

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm lézerrel szedette le az anyajegyét, de nagyon nagy heg maradt utána. Én most valami fagyasztásos eljárást akarok kipróbálni. Cryo a neve ha jól emlékszem. Az után ELVILEG nem marad heg...
2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtaláltam! [link] De hozzátenném, hogy egy oldalon meg azt olvastam, hogy egy férfi ezzel a technikával szedette le az anyajegyeit és hegek maradtak utána...
2012. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Amit mutattál oldalt,az sajnos Pesten van,odáig nem akarok felmenni miatta.Lehet marad a szikés sebészeti megoldás,elvileg az gyógyul.nem nagy anyajegyről van szó az arcomon van két kicsi de zavar engem. :)
2012. aug. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!