Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha itthon festjük be, nem...

Ha itthon festjük be, nem lesz foltos ugye?

Figyelt kérdés
Már többször volt festve szőkére a hajam, csak most elkezdett lenőni, fodrászom nem ér rá. Ha veszek egy szőke hajfestéket (a szokásosat nem tudom,mert messziről hozza kellékestől) akkor az nem lesz foltos? Mert azt tudom hogy legelső festést nem szabad magunknak, én is megjártam vele akkor,hogy nem fodrásszal csináltattam!

2012. aug. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért a szőkét nem olyan egyszerű szépre megcsinálni otthon, nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy ne legyen sárga....A legtöbb fodrász nem csak egy festéket használ hanem több féléből keveri össze, na meg ugye nem mindegy az oxi mennyisége sem.
2012. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért is félek tőle :/ Akkor inkább ne is próbálkozzak?
2012. aug. 15. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbálkozz. Nagyon könnyű elrontani :/
2012. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!