Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek segített az élesztős...

Kinek segített az élesztős arcpakolás és/vagy az élesztő evés? Illetve házi praktikák?

Figyelt kérdés

Egyáltalán jót tesz, ha megeszem?? Már rengeteg mindent kipróbáltam, de semmi nem segít. Ezért úgy gondoltam kipróbálok néhány házi "receptet". Kíváncsi vagyok kinek mi használt. Eléggé zsíros és pattanásos/miteszeres a bőröm.

15/l, Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. aug. 15. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anno használt az élesztős dolog de úgy csináltam hogy előtte kamillával gőzöltem paplan alatt...aztán citromlevet élesztővel összekevertem hogy nyúlós krém szerű legyen és felkentem az arcomra... igazából használt mg minden csak egy idő után már nem láttam több javulást de lehet hogy azért mert mindig elfogyott az élesztő és a lustaság....de ha te odafigyelsz hogy naponta 2x reggel este tisztítsd az arcod és naponta megcsinálod ezt a gőzölés+ élesztő pakolás akkor tuti jó lesz :) Nekem is használt de hát lustaság győzött... és utána siránkoztam hogy hogy nézek ki...:S

Egyébként élesztőt mostanában kezdtem el enni eddig féltem hogy milyen az íze meg élesztő=kelt tészta mi lesz odabent stb...:D De rájöttem butaság nem rágni kell meg ilyenek lenyelni mint a gyógyszer...:) annyi hogy nem bő vízzel hanem kevéssel (0,5dl)


Remélem tudtam segíteni ;)

2012. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen:) Köszönöm szépen! Ha pl. fürdök - a gőz miatt - az is jó?? Egyébként még tegnap kipróbáltam ( a pakolást), és már az is sokat segített. Én is gondolkodtam, hogy mi lesz ha megeszem, de akkor megnyugodtam:)
2012. aug. 16. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] :)
2012. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!