Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolás lenne?...

Milyen hajpakolás lenne? (Ricinus+főtt krumpli+ tejföl)

Figyelt kérdés

Egyik oldalon olvastam ezt a receptet:

Krumpli pakolás: "Olvastam egy olyan receptet, hogy meg kell főzni héjában a krumplit. Ha megfőtt akkor le kell szedni róla a héját, majd beledobni a turmixba. Kell hozzá tenni még tejfölt, majd össze mixelni. Bele kell masszírozni a fejbőrbe és az egész hajhosszba. 30-60 perc után le lehet öblíteni."


Igaz ebbe nem ír ricinust, de szerintetek rakhatok bele?


2012. aug. 16. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a hajammal nem szórakoznék, sok "csodaszertől" hullott már ki haj...
2012. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem próbálnám ki, nehogy baja legyen a hajamnak. Pl. a krumpli beleszárad, beleragad, nem jön ki a hajamból vagy ilyesmi.


Ha mindenképpen ki akarod próbálni, akkor teljesen simára kell turmixolni a krumplit, hogy ne legyen darabos egyáltalán. És annyi tejföllel hígítsd, hogy jól kenhető, folyós legyen, hogy ne ragadjon bele a hajadba.

Bár szerintem maradj inkább a sima ricinusolajnál, azzal nagy gond nem lehet.

2012. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ricinus helyett kolbász és kész az ebéd
2012. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!