Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb a meleg gyanta...

Melyik a jobb a meleg gyanta vagy a gyanta csík? És a meleg gyantával mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a meleg gyanta. De nagyon veszélyes. Megégetheted, leforrázhatod magad, csinálhatsz sebeket, gyulladásokat, véraláfutást. Kozmetikusra kell bízni.

Ha mégsem, akkor vegyél egy egyes gyantamelegítőt (10.000 Ft körüli összeg), esetleg forró vízben melegítsd. Semmiképpen ne mikróban! És legyél nagyon-nagyon óvatos!

Ha van még kérdésed, csak bátran, kozmetikus vagyok.

2009. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A mikro miért nem jó megoldás?Mert arra godoltam ,hogy az a legegyszerűbb!De félek ,hogy kifolyik,vagy ez nem igaz?És honnan lehet azt megállapítani,hogy megfelelő a melegsége?köszike szépen előre is:)
2009. júl. 22. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert nem tudod szabályozni. Az egyik vendégemnek felrobbant a kezében a patron, és csak a bőrével együtt tudták leszedni.

Állítsd forró vízbe, és néha emeld ki. Ahogy mozgatod a patront, látod, ahogy folyik benne a gyanta. Nem kell olyan hígnak lennie, mint a víz. :)

És ne a sima sárgát vedd. Azuléneset vagy titán-dioxidosat vegyél.

2009. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Zöldet vettem az is jó?
2009. júl. 22. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Világos vagy sötét? Átlátszó vagy sem?
2009. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azulénes
2009. júl. 23. 17:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Jót vettem ,vagy másikat kellett volna?
2009. júl. 23. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy világos vagy sötét,mert azulénesből is van többféle. Amelyik sötét és nem átlátszó, az a jobb. Sokkal könnyebb vele dolgozni, nehezebben szárad, és nem ragad annyira.

Majd írd meg hogyan sikerült! Ügyes legyél!

2009. júl. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sötét zöld és nem látszik át:)Úgy csináltam ahogy javasoltad és nagyon jó lett a hatás,de a hónalj-t a hideg gyantával csináltam (mert azt is vettem) nagyon durván véraláfutásos lett...De az szerintem az én hibám volt..Köszönöm szépen a tanácsaidat és az ötleteidet!!Ha még lennének kérdéseim azokat is feltehetném neked?
2009. júl. 24. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Egészen nyugodtan írjál, akár privát e-mailt. is.

Örülök, hogy sikerült!! :))

2009. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!