Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb mennyit kell vágatnom a...

Kb mennyit kell vágatnom a hajamból, hogy ne látszon meg semennyire a tépés?

Figyelt kérdés
Nem olyan hosszú, kb váll alatt max. 2 centivel érő egyhosszú lépcsőzetes gyönyörű dús hajam volt.. Aztán páran rábeszéltek, hogy vágassam tépettre.... Elmentem fodrászhoz, nem túl szívesen, de beleegyeztem, mikor a fodrász is bizonnyatta, hogy ilyen meg olyan jól állna.... Mikor levágta, sokkott kaptam, hogy te úr isten.... Mikor megszárította, egyre szarabb lett.. Tiszta vékony szar lett a vége.... Kb. Mennyi időt kell várnom, hogy újra egy hosszúságúra lehessen vágni a hajam, hohy sehol ne látszon már a tépés nyoma? ha kb. 2 centit volt a legtöbb, amit levágott? (a végéből kevesebbet)! Segítsetek! :( nagyon el vagyok keseredve..... Megkértem, hogy csak kicsit tépje meg, ha nem tetszik, akkor hamar le tudjam a régire vágatni.... Növesztem, de az sem érdekel, ha a hosszabb részből vágni kell.... Csak legyen a régi a hajam! :(((
2012. aug. 17. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mákod van, mert tényleg rendes volt a fodrász és nem vágott nagy átmenetet. Lehet ezért is néz ki bénán. Ha most összevágatnád, szerintem 3 cm-rel lenne rövidebb! Ha vársz 4-5 hónapot, akkor is egybevágathatod, és akkor akkora lesz mint most! Szerintem ki lehet bírni!
2012. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én is így jártam, rettenetes lett a hajam (azt a fodrászt sem láttam többet...) én copfba hordtam egy évig mire olyanra nőtt, hogy le tudtam vágatni és nem lett rövid. Annyi rövid tincs volt benne, hogy a copf mellé, ami kb 1 cm átmérőjű lett, annyira megtépte, legalább 3 hullámcsat kellett, hogy összefogódjon. Szóval ha szereted a copfot akkor azzal kihúzhatod pár hónapot, ha nem akkor vágass belőle és majd megnő. Azért ne keseredj annyira el, bár tudom milyen érzés...a haj szerencsére visszanő :)
2012. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszaitokat! :) A fodrászt megkérdeztem mielőtt levágta volna, azt monda kb. Szeptember közepére visszanő.... Annyira nem rövidk a tincsek.... Az zavar a legjobban, hogy nem olyan dús, és nem egyforma hosszú mindenhol.... Nem a fodrász a hibás, mert én döntöttem el, és ott meg is mondtam neki, hogy nekem ez nem jön be.... Azt mondta legközelebb makd olyanra vágja, amilyen volt, kb. Várni kell egy, max 1,5 hónapot.... De gondoltam titeket is megkérdezlek.... Amúgy mindenki szerint jól ál....
2012. aug. 17. 11:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszaitokat! :) A fodrászt megkérdeztem mielőtt levágta volna, azt monda kb. Szeptember közepére visszanő.... Annyira nem rövidk a tincsek.... Az zavar a legjobban, hogy nem olyan dús, és nem egyforma hosszú mindenhol.... Nem a fodrász a hibás, mert én döntöttem el, és ott meg is mondtam neki, hogy nekem ez nem jön be.... Azt mondta legközelebb makd olyanra vágja, amilyen volt, kb. Várni kell egy, max 1,5 hónapot.... De gondoltam titeket is megkérdezlek.... Amúgy mindenki szerint jól ál...., de én nem érzem jól magam ilyen hajjal.... Meg nem is a stílisom.... A copf az megy.... Csak az alján hullik ki pár szál, mert magasan copfozom össze, mert a kerek arccom miatt csak ez áll jól....
2012. aug. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!