Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon-os hajvégápolóról mik a...

Avon-os hajvégápolóról mik a vélemények? Vagy esetleg valami más termék/házi praktika hajtöredezés ellen?

Figyelt kérdés
Növesztem a hajam egy fél éve. Nyáron egész szépen nőtt, viszont, hogy itt a nyár vége, gondoltam, levágatom a töredezett hajvégeket. Viszont szinte annyit le kellett vágni belőle, amennyit nőtt... Sose használok hajvasalót/hajgöndörítőt, de még csak nem is hajszárító által szárad a hajam... Emiatt gondoltam a hajvégápolóra:)

2012. aug. 18. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég jó volt, míg használtam, sztem próbáld ki! Nagyon keveset kell rátenni, így el is tart jó darabig az üvegcse.
2012. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én használtam az avonost ezt: [link]


de rettenetesen zsíros lett tőle a hajam, pedig csak a hajvéget kentem be, kimostam, és ha megszáradt rosszabb volt 100szor mint hajmosás előtt.

2012. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ezt próbáld ki.

mivel kevés kell belőle sokáig elég, és szerintem nagyon jó.

én is ezt használom a hosszú, festett hajamra és szerintem használ:)

2012. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a zöld kupakos hajvégápolót használtam, mert nekem nem törik a vége, de seprűs, szétáll. Na, olyan lett, mintha olajba lógattam volna, nem jó. Inkább hajmosás előtt kend be olívával pár órára a hajad végét, tűzd fel, és mosd meg rendesen.

Azóta fodrászkellékestől vettem repceolajas hajvégápolót, na azt bezzeg beszívja a hajam, nem úgy, mint az Avonosat, pedig több pumpányit szoktam rátenni.

2012. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebbe a helyzetbe voltam mint te. Az Oriflame-ből rendeltem HairX hajvégápolót és teljesen bevált. 30 ml-es 1200-1800 között szokott lenni az ára (attól függ hogy akciós-e vagy nem) és kevés kell belőle. Lassan két hónapja használom és csak a fele ment el. Minden hajmosás után bekenem vele a hajvégemet. Hetente kb kétszer mosok hajat. 100%osan megvagyok vele elégedve! Nagyon szépen rendbe hozta a hajamat pedig nemkissé volt eltöredezve :)
2012. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2., ezt a fajta hajvégápolót használtam én is, de azt nem kell kimosni. Száraz, vagy félszáraz hajra kell tenni, csak a haj legvégére, és csak keveset, nem kell tocsognia.
2012. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Avonos cuccok arról híresek, hogy nagyon olcsók, de silány minőségűek. Ha igényes vagy, ne használd. Vannak nem sokkal drágább kiváló termékek is. Egyébként meg ha a szervezeted eddig rövidebb hajhoz volt hozzászokva, akkor teljesen természetes, hogy fél év után még nem képes a hosszabb haj nedvességtartalmát biztosítani. Nekem több, mint 20 éve van hosszú hajam, eleve nem száraz, és különösebben nem is töredezik a vége. Heti egyszer hajmosás után használt balzsam tökéletesen elég rá. Neked egyelőre valószínűleg komolyabb hajápolásra van szükséged, biztosan nem érném be avonnal a helyedben.
2012. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem különböző fórumokat, az avonossal nem sokan voltak megelégedve... Viszont sokan ajánlottak egy glisskur terméket, kipróbálom, remélem, használni fog!:) Köszi mindenkinek:D
2012. aug. 20. 19:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy világ életemben hosszú hajam volt, de most szeretném mell alá növeszteni. Kb. egy éve jött egy ötletem, levágattam a szép hosszú hajam, most viszont vissza szeretném növeszteni.
2012. aug. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!