Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények/tapasztalatok a...

Vélemények/tapasztalatok a HennaPlus és Henné Color nevű hajfestékekről? Esetleg valami más típus/márka, amivel feketére színezhetem a hajam?

Figyelt kérdés

Tartós hajfestékek kizárva, nem szeretném elveszíteni az eredeti hajszínem és a természetesebb módszerek híve vagyok, már derékig érő hajamat nem akarom tönkretenni.

Eddig a Venita Henna Color nevű színezőt használtam, de a legsötétebb árnyalata is csak sötétbarna, nekem pedig régi álmom a fekete haj.

A fentebbi 2 márkát (konkrétan ezekről van szó: [link]

[link] )itteni bioboltokban láttam meg, viszont árban elég húzós mindkettő, szóval inkább biztosra mennék minőség tekintetében.

Egyéb hajkímélő módszer is érdekel!


2012. aug. 19. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy évig Henné Colorral színeztem a hajam, most újra akarok venni, mert nagyon szerettem. Nem roncsolta a hajam, hanem ápolta, gyönyörű, természetes színt adott neki. Igaz én a rézvöröset használtam, de szerintem a fekete is van ugyanolyan jó.

2012. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Természetes hajfestékből olyan márkájút kéne venni, ami "minősített", azaz legalább egy natúr termékeket vizsgáló szervezet ellátta a logójával, jelezve, hogy nincs benne veszélyes anyag, pl. ilyen a Logona hajfestékei. Nemrég olvastam egy cikket, és azt hiszem, hogy az általad említett két hajfesték pont megbukott a teszten, mert olyan anyagokat tartalmaznak, amit nem kéne... Az viszont igaz, hogy Logona jóval drágább: egy 100grammos adag 2500 Ft-ba kerül és kb. vállig érő hajra elég. Ha nem áll olyan messze az eredeti hajszíned a feketétől, vagy rá akarnál segíteni a festett hajszínedre, arra jó a diólevél tea vagy a fekete tea is.
2012. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én nem évekig szeretném feketére festeni, csak kipróbálnám, hogy hogy áll/milyen, aztán hagynám kikopni (azért 1-2 hónapig jó lenne, ha megmaradna nagyjából).

A Logonát is nézegettem már, de tényleg nagyon drága. A derékig érő hajamra 2-3 doboz kéne belőle, annyit meg nem szívesen költenék rá, hogy utána kikoptassam...

Az eredeti hajszínem kb középbarna, szóval kissé messze áll a feketétől (:

2012. aug. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!