Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobb a drágább hajfesték,...

Jobb a drágább hajfesték, vagy az olcsóbb is megteszi?

Figyelt kérdés

Félhosszú hajam egykor barnára lett festve,de már nagyon kifakult és kicsit vörörsös szőkés színe van..

ezért most újraszeretném festeni szintén barnára,de félek,hogy nagyon töredezni fog,ráadásul vasalom is.

Érdemesebb drágább hajfestéket vennem,ha nem akarom, hogy roncsolja a hajam,és tartós színeredményt szeretnék?

Vagy inkább próbáljak ki tartós hajszinezőt?


2008. máj. 11. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát a drágábbak közül se mindegyik annyira tartós sajnos. Én nagyon javaslom a Loreal hajfestéket, ha jó minőséget akarsz. Illetve, ha valóban nagyon nagyon profi minőségre vágysz, akkor fodrász cikk boltban vegyél AlfaPfarf festéket, én azt egyszerűen imádom, a legjobb, bár kicsit drága. Amikkel vigyázz: Palette (nem tartós), Londa (szintén), Wellaton (kímél, de hamar kopik), Garnier (de csak ha ősz hajra fested, azon nem tökéletes, de amúgy szuper).
2008. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen hajfestéket vegyél és jó márkát. Nekem a 600Ft-ostól kiütésem, bőrallergiám lett, szóval azzal ne kockáztass. Azt nem éri meg. Lehet, hogy többet nem festhetek:(

2008. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!