Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak pattanásos...

Mit használjak pattanásos bőrre (az arcon)?

Figyelt kérdés

Már sok mindent kipróbáltam de eddig semmi nem használt.Bőrgyógyászt kivéve, de arra meg nincs pénzem...

20L


2012. aug. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
gyulladásgátló gyógyszert ( ha Romániába laksz , ampicilint) keverd össze vizzel, és kend a pattanásra.. nekem bevállt :) remélem segitettem
2012. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is egész eddig küzdöttem a bőrömmel, mert bár nekem annyira nem pattanásos, viszont nagyon tág pórusú és mitesszeres.

Nemrég ajánlották nekem a kén szappant, a patikákban lehet venni olyan 300 Ft-ért. Nagyon bevált! Klasszisokkal szebb lett tőle a bőröm, szerintem próbáld ki te is, mert a dobozon az van, hogy kifejezetten a pattanásos bőrre ajánlják.

Ha megfogadsz egy tanácsot, úgy használd, hogy alaposan most meg vele az arcodat jó meleg vízzel, azzál hideggel is öblítsd át, ez az apró trükk elég sokat számít.

Én használok a szappan után egy kis hidratáló arckrémet is (szintén valami kis olcsó fajtát), hogy ne száradjon ki a bőröm.

Csak pár hete használom, de tényleg szemmel látható a változás, szóval szerintem próbáld meg, hátha segít neked is! :)

23/l

2012. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!