Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen volumenje a...

Hogyan legyen volumenje a hajamnak ha nem szeretném tupírozni, mivel azzal sérülnek a szálak?!

Figyelt kérdés
kipróbáltam már habokat de attól ragadt vagy nagyon zsíros lett:S
2012. aug. 20. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Moss hajat este, rakj rá egy kis hajhabot, és rakj a hajadba egy pár nagyobb méretű hajcsavarót. Nem muszáj minden tincsbe, elég ha csak a felsőbb rétegekbe raksz úgy, hogy ne zavarjon alvás közben. Nekem bevált. :)
2012. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de neked nem ragad tőle a hajad?
2012. aug. 21. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Fejedet hajtsd le, diffúzorral száríts.

Létezik volumennövelő hajpor, elég drága.

Én hintőporozni szoktam, nem feltűnő, mert szőke vagyok. Megemeli a töveket, többnek tűnik az egész hajtömeg. Rásegítek még Pantene lakkal, amit nem csak a tetejére fújok, hanem a haj közé is, eloszlatva.

Mindkettőnél fontos az egyenletes eloszlatás.

Nekem a hintőpor/hajlakk kombó akkor is beválik, ha nem szárítom a hajam, csak hagyom, hogy magától száradjon.

Ráadásul a hintőporozott haj később is zsírosodik.

2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be a legjobban, ha lefelé hajtva szárítom egy kicsit a hajamat. Nem szoktam teljesen megszárítani, csak egy kicsit, főleg a tövét. Így lesz tartása a hajamnak. Hétköznapokon ennyi a titkom, így akár 3 napig is szép tartása van a hajamnak. Utána már vagy hajat mosok, vagy ha nincs időm fésűvel bevizezem a hajam tövét lehajtott fejjel megszárítom. Így ismét szép tartása lesz a hajamnak.

Ha fontos eseményre megyek, akkor azért lakkal is fixálom a hajam, biztos, ami biztos. :)



A fodrászom ajánlotta ezt a módszert, tökéletesen bevált. Egy barátnőm pedig úgy csinálja, ahogy az első válaszoló is írta. Ő mondjuk reggel a felső tincseket felcsavarja a nagy hajcsavarókra, majd kicsit rászárít a hajára, hogy átmelegedjenek a tincsek. 15-20 perc múlva kiveszi a csavarókat a hajából és megigazgatja a tincseket, lakkal fixálja a haját és kész is. Ennél a módszernél az a lényeg, hogy minél nagyobb csavarót használj, hiszen nem a göndör haj a cél, hanem, hogy megemeld a hajtőt. :)

2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő vagyok. Néha egy kicsit ragad, de egy ritka fogú fésűvel átfésülöm, és úgy jó. Nem szabad túl sok hajhabot feltenni, mert akkor tényleg nagyon ragad
2012. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!