Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttatok még valahol Garnier...

Láttatok még valahol Garnier Neutralia tusfürdőket? Mit használjak helyette?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, már nem gyártanak ilyet, pedig hatalmas szükségem lenne rá. Ha valahol még lenne belőle, és valaki látta, annak nagyon megköszönném, ha írna!

Ha pedig már sehol sincsen. Mit használhatnék helyette? Arclemosónak is használtam, meg tusfürdőnek is... Árban hasonló kellene, max 1200 Ft volt a Neutralia is. :D

Ha valaki nem ismerné: [link]



2012. aug. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a létező összes tusfürdőtől és arclemosótól kiszárad és viszket a bőröm, húzódik... szörnyű. Pedig egy jó párat kipróbáltam már. Ezért csak natúr szappanokat használok testre és arcra egyaránt.


Nekem az iszapszappan vált be a legjobban. Csak ajánlani tudom, nem szárít és pihe puha lesz a bőröm tőle, arcra pedig még jobb, főleg ha zsíros a bőröd.


[link]


Egyébiránt a tiszta olívaolajból készült szappanok is nagyon jók.


[link]


Bioboltokban lehet kapni, de ne olívaolajosat kérj, hanem olívaszappant, mert nem mindegy. Az elsőben csak van olívaolaj, a másodikat abból főzik. Egyáltalán nem szárítanak.

2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! :3

Az Auchanban, nagyáruházakban kapható ilyesmi szappanokról mi a véleményed(véleményetek)? Azok is ugyanígy beválnak? Ott is van iszap és olíva szappan is,éppen múlt héten néztem őket! :D

2012. aug. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!