Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a sok...

Mi a véleményetek a sok hajmosásról?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy szereintetek hányszor mossak egy héten hajat, hogy az ne ártson a fejbőrömnek.

2012. aug. 22. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Heti egyszer mindenképp, de lehet kétszer is. Viszont ha pl. olajfúrótornyon dolgozol, akkor naponta.
2012. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát attól függ,hogy milyen hajad..pl,hogy gyorsan zsirosodik,vagy nem...én kb 4x szoktam egy héten..de van amikor többször...
2012. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kétszer szoktam
2012. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg heti 1-2 lenne egészséges, sajna én legalább 3x mosom, főleg nyáron. Tudom, hogy így még jobban zsírosodik, de nem tudom elviselni a tudatot, hogy mosni kéne, igénytelennek érzem (a szárazsampon nem vált be, nem érzem tisztának a fejbőrömet tőle).


Úgy vagyok vele, hogy inkább mosom többször, de nézzek ki normálisan.

2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére normális a hajam, ezért heti 1szer szoktam, kivéve ha nyáron nagyon izzadok, akkor heti 2ször, de általában nyáron felkötöm a hajam, így nincs akkora probléma belőle.
2012. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Egyébként én gyakran mosom mert gyakran zsírosodik:/ és valaki azt mondta, hogy jót tesz a sok hajmosás mert 'a virágot is locsoljuk és akkor nő',de viszont valaki meg azt mondta,h egyátalán nem tesz jót neki sőt hullani fog a hajad tőle. Ezért kérdeztem meg:)
2012. aug. 24. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
igen? a virág is akkor nő gyorsabban, ha locsolják?! na és a (samponnal meg balzsammal) vegyszerekkel mi van? akkor meg hamarabb kipusztul, ha minden nap vegyszerezed... amúgy ha sima vízzel mosod(semmi sampon, se semmi), és utána nem nagyon mész ki az udvarra (kivéve, ha süt a nap 1000rel) akkor annyira nem ártalmas, csak hát értelme nincs nagyon..
2012. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én pl naponta kell hogy hajat mossak mert nekem nagyon erősen zsírosodik kb két éve (most leszek 14, úgyhogy tuti a serdülőkor)és balzsamot nem is tudok nagyon használni nem hullik tőle a hajam . én is próbáltam a szárazsampont de

nekem sem vált be;úg

úgy néztem ki mint aki őszül és nem volt attól még tiszta

2012. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is 14éves vagyok/L de ha nem is mindennap mosom másnaponként muszáj mert nem szeretek zsíros hajjal mászkálni:D de próbálom minnél jobban kímélni a hajamat,most a garnier 4féle gyógynövényes samponját használom:) és köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 29. 22:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!