Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történhetett a hajammal?

Mi történhetett a hajammal?

Figyelt kérdés
18éves fiú vagyok, 2-3 éve szép egészséges hajam volt, nagyon vékonyszálú, selymes és volt h 2 hétig nem zsírosodott meg. Tavalytól kezdve elkezdett erősen hullani, jó nem vagyok kopasz meg nem látszik, de fürdés után a lefolyó teli van hajjal. Tavasztól pedig pikkelysömör jött elő a fejbőrömön. Szerintetek ez mitől van? Mi befolyásolja...? Régebben súlyt emeltem és edzés után megizzadva jöttem haza sapi nélkül télen is... esetleg lehet h megfázott vagy ilyesmi... vagy aktív nemi életet éltem és esetleg ez összefügg a tesztoszteron szinttel vagy van ennek ehhez valami köze.. ? Várom a válaszaitokat előre is köszönöm!
2009. júl. 24. 16:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem h a pikkelysömörrel egy időben elkezdett sokkal gyorsabban zsírosodni a hajam... :S van h naponta is kell hajat mosnom mert nagyon zsíros és kezeletlennek hat.
2009. júl. 24. 16:32
 2/2 anonim ***** válasza:

A pikkelysömör genetikus.Általában stressz hozza elő és többet el sem múlik.Krémekkel lehet kezelni.Minél többet érintkezik samponnal,annál erősebb lesz,minél erősebb lesz,annál jobban fog hullni a hajad.

Bőrgyógyász----------krém

2009. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!