Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Ilcsi-s...

Mi a véleményetek az Ilcsi-s termékekről? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Ha kozmetikustól veszem meg a termékeket, akkor is szokás borravalót adni, vagy csak simán fizessem ki az árát?
2012. aug. 22. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az ilcsi pattanás elleni szerek nagyon.beváltak, hogy szokás-e borravalót adni azt nem tudom mert anyukám veszi őket. Én mindenképp ajánlom :) 14/L
2012. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Nekem is pont ilyen termékekre van szükségem. :)
2012. aug. 23. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az okj vizsgámon fáztam rá vele,allergiás reakciót kapott a modellem tőle,majdnem elúszott a bizonyítványom.Vannak jobb termékek is,bár a legtöbb kozmetikus ezt használja.
2012. aug. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem mivel problémás a bőröm. A kozmetikusom ajánlotta és azóta nem is veszek bolti termékeket.

Ezeket szoktam venni:

Ilcsi fekete szappan, csipkebogyó habkrém.

Szemránckrémek közül többet is kipróbáltam. Most az új anti-agingból vettem egy keveset.

2012. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!