Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak hogy szép legyen a popom? és a hasam is?

Figyelt kérdés
szeretném hogyha szép lenne a fekem lapos egy kicsit...és még a hasam és a csipömön vn egy kis sulyfelesleg azt is le szeretném szedni csak hpgy fogjak hozzá!!!vároma válszokat!irjatokkkkkkkk csáo
2009. júl. 24. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka segít :)


itt találsz dvd-ket: [link]


egyébként ha esetleg ellenszenvet érzel a nő iránt, némítsd le a tévét és kapcsolj zenét. én így kezdtem, de mára megbarátkoztunk...

2009. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)kedves
2009. júl. 24. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

még egy ilyen stílusban megírt kérdést....

ha összeszorítod a feneked és egy percig tartod az nagyon emgdolgoztatja a fenékizmokat...a hasizmokat pedíg könyebb úgy edzeni hogy ágyszélére fekszünk úgy hogy deréktól felfelé a levegőben legyükn, így az edzés minden másodpercében dolgozik a hasizom!

2009. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Rubint Réka gyakorlatai segítettek, és én is tudom ajánlani az alső válaszadó által belinket oldalt. Onnan töltöttem és is Réka dvd-ket.

Elég kemények a gyakorlatok, de megéri végig csinálni! Szuper kerek popsi a kitartás eredménye! :)

2009. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!