Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajam van. Eddig fordrás...

Szőke hajam van. Eddig fordrászhoz jártam, de már utoljára magamnak festettem a szín jó lett, de 1 mosás után már kopott is. Van valami jó hajfesték, ami nem kopik és nem roncsol nagyon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kopik és nem roncsol... kb. lehetetlenet kérsz.


Talán a színezők nem roncsolnak annyira, de rendes festék igen. Úgy. 7-10 év erős használat után pedig kénytelen leszel rövid hajat hordani.


Ha lehet inkább színezőt használj, mert ha fiatal vagy ,ronda leszel 20-on évesen egy kazallal a fejeden (és itt nem a rövid hajra, hanem a száraz töredezett állagra értem)

2012. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha megkérdezed a fodrászodat, mivel szokta kenni (a számát is), aztán ha nem akarsz hozzá menni, vedd meg a cuccot egy fodrászkellékesben, és használd azt. Ennél jobbat nem tudok.
2012. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!