Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a mellkasom és a hasam...

Ha a mellkasom és a hasam leepilállom, akkor utánna kiütéses lesz a bőröm? 17/F

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

IGEN az epilátor csúnya sebeket tud csinálni főleg akkor mikor nő vissz a szőr

szerintem próbáld emg ezt

[link]

ez kíméletesebb

2012. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így megtanulhatod hogyan lehetsz jó NŐ!
2012. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyéni, hogy milyen lesz a bőröd, valakinek semmi, valakinek meg nagyon csúnya. Egy próbát megér, maradandó károsodásod nem lesz tőle, de inkább gyantázz, az epilátor jobban fáj.
2012. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Úszás ilyesmi? Ezért szükséges? Mert ha igen, akkor inkább menj el kozmetikushoz. A nővérem is kozmetikus. Sok pasi jár hozzá ez ügyben. Én a helyedben nem próbálkoznék semmivel sem, mert gyantázni sem lehet akárhogy. Lányok közül is egy csomóan el tudják szúrni. Szóval fordulj szakemberhez. De ha nem úszol versenyszerűen vagy ilyesmi, akkor szerintem nem annyira fontos, hogy legyantáztasd. De hát te érzed... én ha fiú lennék tuti nem csinálnám. Szerintem ha nem túl durván szőrös valaki, akkor az még jól is áll :) L/18
2012. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!