Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért száraz a póthajam 1hét...

Miért száraz a póthajam 1hét után? Mit használjak rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
1hete vettem...100szazalékig emberi hajból,európai....de nagyon száraz már egy hét után...miért?mit tehetek ellene?
2012. aug. 24. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:
hányszor mostad meg???tettél rá olajat???mien sampont használsz rá???
2012. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teljesen biztos vagy benne,hogy eredeti?de igen olajat,hajfényt használj rá!puhább lesz :)
2012. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos vagyok benne,tesomnak es unokatesomnak is onnan van,de nekik nincs gond vele...egyszer mostam,direkt babasamponnal,mert abban nincs semmi karos anyag,olivaolajat tettem ra...nem ertem mi baja lehet
2012. aug. 25. 11:32
 5/5 anonim válasza:
én mindig fodrászkellékesben vettem kallos hajvégápolót a lila színűt nekem az nagyon jó volt!Meg szintén fodrászkellékesben lehet venni Infinity hajfényspray-t kék színű flakon!Nagyon jó a legjobb szerintem gyönyörű fényes,sima tapintású hajad lesz tőle!Nem csak fényesíti hanem természetesen szépen ápolja a hajat!Meg persze amikor kimostam,a balzsamot rajta hagytam kb fél óráig!
2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!