Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik melír a legszebb?

Melyik melír a legszebb?

Figyelt kérdés

Akarok melírt, de nem tudom milyen fajtát, mert igazából nekem az összes tetszik :D szerintetek melyik a legjobb?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


2012. aug. 25. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

valójában a 3.nem melír hanem csak simán lenőtt haj

a többi között meg valójában nincs különbség csak annyi h más az alap hajszín és a szőkítő más színre szívta le ennyi

2012. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen az alapszín amire a szőkítőt kenik, és attól függően sötétebb illetve világosabbra szívja ki a hajat.De a melír (főleg a szőke) nagyon roncsolja a hajat, elvékonyodik, kiszárad és törni fog, mivel 2 havonta tuti utána kell melíroztatni, mert elég hamar lenő). Én inkább azt ajánlanám, hogy festesd, ha nagyon akarod. De ha megunod akkor nagyon nehéz az eredeti hajszínedet visszakapni, de te döntöd el!
2012. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hagyd a melírt roncsolja nagyon a hajad és már nem is divat.
2012. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó tetszik a legjobban :)
2012. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3. az nagyon nem elnőtt haj... :)

Ezt ombre haj.Direkt ilyenre csinálják.Nincs olyan ember aki meghagyja így lenőni...

Gondolom híres is a csaj,akkor meg főleg.

Szerintem 3. és a 4. a legjobb :)De az utolsó is szép.

2012. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!