Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritkább haj ellen mit lehet...

Ritkább haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ezalatt arra gondolok pl. hogy ha kicsit jobban megnöveszteném vagy valami más megoldás?

Én mondjuk ilyen hosszúságra gondoltam:


[link]


LEhet hogy egyesek melegnek fognak nézni mert őt linkeltem be.. Csak előre mondom, hogy csak a haj végett tettem őt


2012. aug. 25. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Keverj össze avokadot-banánt-és 2 kanál olivaolajat. Kend a hajadra, jót fog tenni neki. Még kismillió ilyen bio recept van ami jót tesz a hajnak. Dúsítja, megerősíti stb. (:
2012. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Borotváld. És akkor nem is látszik, hogy ritka!
2012. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösszi a tippet :) Am nem szeretnék kopasz lenni, kössz :D
2012. aug. 25. 23:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk még a kérdésből azt is ki akartam fejezni, hogy jól e allna ez a haj? Aki tud rendes választ is adni az írtjon privátba és küldhetek esetleg képet (az elképzeléshez) :D :)
2012. aug. 25. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
a nyírástól tényleg erősödik és mivel fiú vagy nem gáz. ha én fiú lennék tuti nyírnám egy csomót hogy szép erős legyen,de mivel lány vagyok nem tehetem meg sajnos. esetleg tupírozd.
2012. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom.. Így is hónaponta járok ha éppenséggel nem, akkor másfél hónaponta.. Hetente meg nem szeretnék járni..:/
2012. aug. 26. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!