Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debreceniek, véleményeket...

Debreceniek, véleményeket várok hogy mit gondoltok a Studio Extrem fodrászszalonról? (Burgundia utca)

Figyelt kérdés

Valamelyik másik hozzászólásban írta valaki hogy nem is jók és drágák.

Hogy drágák az oké azt tudom.

De azt, hogy nem jó kérlek indokoljátok meg, hogy miért vagy ajánljatok egy hasonló jó vagy jobb fodrászt kérlek! :)


2009. júl. 26. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről még nem hallottam, de van egy extrém fodrászat a Piac u-n is, a HEDGE (a volt Centrum melletti második kapubejárón kell bemenni az udvarba, ahol a díszállatkereskedés is van).


Az is elég drága, de nagyon jók a fodrászok, tuti hajakat tudnak csinálni, mind festés, mind vágás terén.

2009. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
K*rvadrága, és szar :( soha nem olyan amilyet akarsz, és több ezer ft... nekem egyszer 11ezret kértek festésre.. FELHÁBORÍTÓ
2011. szept. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lancet22 válasza:
Szerintem nagyon jók a srácok, drága, de megéri!!
2011. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!