Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzsírosodásra ajánlottak...

Hajzsírosodásra ajánlottak kénes sampont, vagy egy bizonyos herba vitál nevű hajszeszt. Ti kipróbáltátok már valamelyiket? Használt? Vagy egyéb tippek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:33
 1/4 anonim válasza:

Én ajánlanám neked a Head and Shoulders-t!Van abból is hajzsírosodásra sampon! Illetve ami nagyon hatékony az a WU2

Ez ilyen nagy kiszereléses sapmon több helyn lehet kapni :) Az illata nem rózsaás meg kamillás, de nagyon hatékony! Ezeket ajánlanám :)

2012. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
H&S-t használtam hónapokig, de semmi különbség. Ugyan úgy mosnom kellett minden 3. nap. A másikat ehet hogy kipróbálom, köszi.:)
2012. aug. 27. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A kénes sampont próbáltam, nekem elég száraz lett tőle a hajam, fura tapintású lett tőle, és lényegesen nem javult a zsírosodás, előtte se látszódott annyira, inkább a szag miatt próbáltam ki...

Hát nem tudom, nekem a WU2 se vált be, de nagyon...:D Kocsimosásra tökéletes, a fejemre többet nem öntöm rá az biztos:D

Én nagyon sokáig az Elseve energia sampont használtam, de már úgy kell keresni, hogy találjon valahol belőle az ember, a balzsamja úgy látom már teljesen megszűnt...

[link]

Most ezen gondolkozom, mert külföldön ódákat zengenek ezekről a természetes alapanyagú szappan-samponokról.

2012. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
WU2-őt nem merem.:D használtam már mindent, de őszintén legjobban az olcsó tesco-s samponnal bírta a legtovább a hajam.:D Sokan ajánlanak gyógynövényes összetételű samponokat, lehet hogy azokat kellene most kipróbálnom, de most a hajmosás utáni citromos vizes öblítést fogom. Hátha az segít.:o
2012. aug. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!