Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik barnára festik a hajukat...

Cunciii kérdése:

Akik barnára festik a hajukat azok számára melyik márka és melyik árnyalat vált be? Engem a világosabb barnák érdekelnének és nem vöröses beütésűek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Syoss-nak vannak szép barna színei, nekem az vált be, árnyalatot nem tudok mondani mert nekem sötét:)
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és melyikkel festetted hogy sötét?
2012. aug. 27. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Csokibarnával festettem. Mondjuk én direkt sötétet szerettem volna, nekem az szép lett és nincs vörös beütés pedig előtte mindig volt. Világossal még nem próbálkoztam. Nem tudom mennyire szeretnél világos hajat, de szerintem a mézbarnának szép színe van. amúgy itt vannak a barna árnyalatok [link] :)
2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!