Bőrradír házilag?

Figyelt kérdés
Valaki tud valami olcsó, otthon is elkészíthető bőrradír receptet írni? Az internetes oldalakon csak olyanokat találtam, ami ilyen olivaolaj, méz meg hasonlók kellenek hozzá, ami nincs minden lakásban mindig!
2012. aug. 28. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy testápolóba kell kristálycukrot keverni és kész a bőrradír. Még sose próbáltam, nem tudom jó-e.
2012. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én olyat is hallottam hogy tusfürdöbe kell keverni kristálycukrot
2012. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, amit én szoktam csinálni, ha sietek. Egy kis tálba teszek kristálycukrot, teszek rá egy pici tusfürdőt és egy pici vizet. A lényeg, hogy jól kenhető massza legyen. És voilá, kész a bőrradír.


A kedvenc viszont a cukor+méz+víz, így egy lépcsőben hidratálom is a bőrt, hiszen a méz nagyon jól táplál és hidratál. :)

2012. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos tusfürdőt nem használok, mert kiomlik tőle a bőröm! De a testápolósat kipróbálom!
2012. aug. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!