Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire kockázatos bevállalni...

Mennyire kockázatos bevállalni egy keratinos hajkiegyenesítést?

Figyelt kérdés

Valakinek esetleg van tapasztalata? Mi a legrosszabb, ami történhet?


Festett szőke hajam van, ha számít valamennyit.


2012. aug. 28. 22:25
 1/9 anonim válasza:
az ismerősöm fodrász és ő szerinte nagyon károsítja a hajat és igaza van ! a hajadat olyan szinten rongálja mint a dauerolt(dajerolt) haj és tényleg nagyon tönkre tudja tenni a hajadat ! én is sokáig szerettem volna de inkább nem vállaltam be ezt! szerintem nem éri meg hogy pocsékba mennyen a szép már ugy félig egészséges hajad mivel ugye már volt festve :))
2012. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából 10/10 jó vélemény volt róla.. Elvileg puhává és selymessé teszi a hajat. Pont ezért voltam rá kíváncsi, mert úgy tűnik én is megcsináltatom. De köszönöm, elgondolkozok rajta!
2012. aug. 28. 22:38
 3/9 anonim válasza:
ez igaz hogy puhává és selymessé teszi a hajat .de egy idő után tönkre fog menni a hajad
2012. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mitől? A keratintól? Ez nem kötözködés, csak tényleg érdekel.
2012. aug. 29. 08:57
 5/9 anonim válasza:
igen a keratintól!!!
2012. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy félvér barátnőm, ő így egyenesítteti a haját. Nyilván az ő haja más minőségű, és sprődebb, mint egy európai haj, de neki nagyon kiszárítja, és borzalmasan törik a vége.

Azt mondta, hogy nem szívesen csináltatja, de neki annyira göndör, hogy esélytelen a hajvasaló.

2012. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég göndör hajam van/volt. A vasalás nem igazán segített, mert ahogy eltelt egy 30 perc kb., szép lassan göndörödött vissza. A vasalástól tönkre is ment hamar. Aztán megcsináltattam, a Brazil hajegyenesítés, ami itt Debrecenben 10.000 forintba került. Ez volt márciusban, és szép lett a hajam, nem szög egyenes, de inkább egyenesnek mondanám, mint göndörnek. És most kezd ki menni belőle az az anyag, meg az egyenesség. Én nem bántam meg, és már évek óta gondolkodtam rajta. Nyilván nem egyformára sikeredik mindenkinek, ezt a fodrászom is mondta, de nekem sikerült. Soha nem volt még festve a hajam. Gondolkodom rajta, hogy újra megfogom majd csináltatni. 18l
2012. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Szerintem ki fogom próbálni, és majd kiderül hogy nekem jó-e.
2012. aug. 29. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Na kipróbáltad végül ? Mondanál róla véleményt ? Én is gondolkodok rajta :) 17/L
2012. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!