Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Na csajok, ki hol tart a...

Na csajok, ki hol tart a ricinusolajos hajnövesztésben? (én story-m lent)

Figyelt kérdés
Én 1-2 hónapig használtam kisebb megszakításokkal...hajnövekedés szempontjából semmi különöset nem vettem észre :( Viszont a homlokomnál ahol igen kevés hajam van (sajnos) rengeteg babahaj jelent meg és ki is nőtt rengeteg,az arcomat keretező tincs!!!Ennek nagyon örülök mert így sokkal kerekebbnek látszik az arcom!:) Most újra elkezdtem ricinusozni!Midnenkinek ajánlom amúgy mert én is szkeptikus voltam!

2012. aug. 29. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd, hogy gyorsabban nőjön a hajad, akkor hónapokon át kell használni rendszeresen (hetente 1x vagy 2x). Sajnos az 1-2 hónap, ráadásul még megszakításokkal is kevés ehhez.


Nekem hajnövesztésre nem vált be a ricinus, hullott tőle a hajam és zsírosította is. Viszont hajápolásra nagyon jó. A nyáron sokszor csináltam pakolást belőle, általában azt tettem hozzá, amit találtam. Többnyire mézzel kevertem és 3-4 órán át a hajamon hagytam, de volt, hogy csak egy kevés étolajat tettem hozzá, hogy hígabb legyen és azt vittem fel a hajamra.

Nekem sokkal puhább és selymesebb lett tőle a hajam. :)

17/L

2012. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapja használom.A hajam nagyon szép és puha lett tőle,de azt,hogy mennyit nőtt sajnos nem tudom megmondani,mert nem csináltam képet mielőtt elkezdtem használni.De valamennyit biztosan nőtt,mert nekem is rengeteg babahaj jelent meg ,amik kb 2-3 centisek.
2012. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!