Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Négy nagy alatt hogy tüntessem...

Négy nagy alatt hogy tüntessem el a pattanásaim?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egész nyáron alig voltak rajtam pattanások, de most sulikezdés előtt persze három is kijött rajtam. Hogy tüntethetném el őket harmadikáig? Jelenleg fogkrémrezem őket, de ez sosem használt igazán.

Valami jó ötlet, vagy kozmetikum,amit ti is próbáltatok és bevált?



2012. aug. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vakarászd, meg ne nyomkodd... nem hiszem hogy 3 pattanás akkora tragédia. De szappan jól szárít, reggel és este azzal mosakodj. A mai fogkrémek már nem alkalmasak ilyesmire, tele vannak káros anyaggal. A legtöbb még a fognak sem tesz jót.
2012. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

". De szappan jól szárít, "


Mivel szárít, így azt a reakciót indítja el, hogy még jobban váladékozni fog és nagyobb baj lesz.

Amúgy 4 hét alatt sehogy. 6 hónap Sotret és kész.

2012. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor valami jó kozmetikum?
2012. aug. 29. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fültisztító-pálcika egyik felét bevizezem, rakok rá egy csepp teafaolajat, és azzal végigkenegetem az összes patit.A teafaolaj baktérium ölő, gyulladáscsökkentő hatású, és szárít is. Nekem bevált, próbáld ki^^ .16/L
2012. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: teafaolaj!!! Remélem fog használni :)

16/L

2012. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen! :)
2012. aug. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!