Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit használtok/ajánlotok a...

Ti mit használtok/ajánlotok a szálkás hosszú hajra? Meg most kivasaltam a hajam és így is tetszik mert hosszabb meg nagyon jó, de mit tudok ellenne tenni hogy ne szálkásodjon nagyon a hajam? 14/L

Figyelt kérdés
a hajam kb. a hátam közepéig ér és hullámos,persze nem 300 fokon vasaltam csak 180 fokon. Nem vasalnám agyonra.
2012. aug. 30. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha törik a végéből vágass egy picit, hamar visszanő,és nem is látszik az az 1-2 centi.Én ricinusolajat szoktam az enyémre rakni,mézzel keverem össze.Vagy tojássárgája+méz, bekened vele a hajad,raksz rá fóliát, vagy úszósapit,törcsit és 2-3 órát simán ki lehet bírni vele, a hajad angyon meghálálja.Én is vasalom a hajam, de ezek mellet mégis puha,fényes egészséges ;).
2012. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!