Hajtippek sulira?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Középhosszú hajam van (mellig érő). Milyen hajtippeket javasoltok sulira? :)

2012. aug. 30. 16:52
 1/6 Emilii válasza:

fonott haj, haj oldalra választva és felcsatolva, vasalva, 2 cofba, összefogva hajgumival

én általába vasalva és csatolva szoktam vagy pedig befonom és hullámos vagy kreppelem..:)

2012. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Befonod, akár csak 1 tincset is.. vagy egyszerűen összekötöd, kivasalod, begöndöríted, esetleg egy lazább konty?:)


http://www.youtube.com/watch?v=joyU-NQ3acw Itt van néhány tipp,remélem tudtam segíteni!

14/L

2012. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kis tupír és egy laza copf a tarkón, vagy éppen lófarok. Fonott haj nagyon divatos és fiatalos, lehet sima fonás, halszálka vagy parketta is, lehet egy vagy két fonat, de olyat is lehet, hogy csak 1-1 tincset fonsz be, vagy éppen az egyik füled mellől elveszel egy tincset amit befonsz és átemeled a másik oldalra, ahol a füled mögött eltűzöd. Így egy fonott hajpántot kapsz.

Az egyszerű kontyok is nagyon jók. Lehet feszes balerina konty, vagy laza egyszerű konty. Lehet fonott konty is, lófarokba kötöd a hajad, befonod és a fonatból csinálsz egy kontyot. Olyat is csinálhatsz, hogy a lófarkat betupírozod egy kicsit és így csinálsz kontyot. Lehet a tarkóhoz, a fejtetőre, vagy akár oldalra is tenni kontyot.

Ha éjszakára fonod be a hajad, akkor reggel hullámos hajjal mehetsz suliba. Vagy nagy hajcsavarókkal csinálhatsz szexi, laza hullámokat a hajadba.


Ezenkívül különböző hajgumikkal és csatokkal is tök jól fel lehet dobni még a legegyszerűbb frizurákat is. :)

17/L

2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :D
2012. aug. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!