Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajam?

Szerintetek levágassam a hajam?

Figyelt kérdés

most a hátam közepéig ér de nem valami dús... és most semmi formája

és ilyen hajat szeretnék amilyen az elején van!

http://www.youtube.com/watch?v=CvBfHwUxHIk

állítólag jól állna az arcomhoz csak már nagyon hosszú .. ti levágatnátok?:O 17/L



2012. aug. 30. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vágasd le, ha jól is állna, akkor meg pláne. :)

Ha most nincs formája, akkor nem is lehet túl jó, szóval valami változtatás mindenkép ráférne a hajadra. Egyébként nagyon jó ez a haj, régebben nekem is volt ilyen, imádtam. :D

17/L

2012. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de félek ha mégse fog jól állni :/de most pont feketés a hajam is
2012. aug. 30. 18:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen rövidre azért nem :) Ha hátad közepéig ér, akkor max a vállam aláig vágatnám.

Pl egy ilyen jó lenne szerintem: [link]

És ez a frizura több féle képpen is hordható, írd be a csaj nevét a googleba, kiad minden félét, göndör, felcsatolt stb (Alexandra Chando)

2012. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ilyen a hajam... és nagyon utálom és olyan hajam is volt az se ált jól.. :/

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 30. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
úristen te ezt le ne vágasd, én mindig ilyen hosszút akarok :D soha nem nő meg addig :( Megbánnád ha olyan rihannásra vágatnád, nem nő az vissza hamar. Szerintem azért egy minimum vállig hagyd meg. :) Lehetne mondjuk úgy, hogy olyan mint a klipben a Rihannának, csak hátul kb a tarkódig ér, elöl pedig mondjuk a vállad alá picivel. Nem tudom érthető-e amit írok, szóval ez a fazon csak hosszabb.. :)
2012. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én is hosszabbra gondoltam :D
2012. aug. 30. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb lesz azúgy jó, csak megbánnád ha nyakig érőre vágatnád, hidd el tudom miről beszélek :D
2012. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vágasd, van egy osztálytársam, neki is ilyen semmi tartású vékony szálú, kevés haja van, és ilyenre lett neki levágva, és sokkal jobban áll neki, mint a hosszú, ami csak úgy lóg!
2012. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az úgy még jobb lenne, ha ilyen Rihannásra vágatnád, csak kicsit hosszabbra hagynád. Szóval kb. a nyakad közepéig érne hátul és elől egyre hosszabb lenne. Az úgy még jobb lenne. :)


Egyébként most is szép a hajad, szerintem. :)

Első voltam.

2012. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű lány vagy, csodaszép hajjal. Vétek lenne levágatni, bár ha nem érzed jól magad ezzel a hajjal (amit komolyan furcsállok), akkor de csak akkor tedd meg.
2012. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!