Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hajat és...

Szerintetek milyen hajat és sminket csináljak meg magamnak évnyitó ünnepségre? (képeket küldjetek)

Figyelt kérdés
előre is köszönöm :) nem jut eszembe semmi valami szépet szeretnék (smink,haj)
2012. aug. 30. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hullámosítsd be a hajad, világos, csillogós smink a szemeidre, kis szájfény :)
2012. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem évnyitóra nem kell semmi különleges. De ez attól is függ, hogy mennyi idős vagy, és hogy milyen a stílusod. Így nehéz konkrétat mondani.
2012. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak köszönöm a segítségedet de ez nem épp az én stílusom a csillogó szájfény és smink de a haj az tetszik kár hogy nem annyira fogja be a hajamat :// második válaszolónak hát a stílusom az egyedi úgymond leginkább fekete sminket használok a többi szín nem nagyon áll jól nekem hajam néha emo-s féle(nem vagyok emo) néha meg normális és most szeretnék valami szép hajat sminket:))
2012. aug. 30. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
most mész új osztályba? hát amúgy szerintem simán elég a fekete szemceruza/spirál/szájfény.
2012. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!