Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen érdemes hajvasalót...

Hány évesen érdemes hajvasalót használni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább függ attól, hogy mennyire tudod felmérni azt, hogy mikor viszed túlzásba. Ha vki már 15 évesen tudja azt, hogy a napi többszöri hajvasalás a haja elvesztéséhez vezet, akkor még nem érdemes hajvaslót a kezébe vennie. Én ennyi idősen kaptam a vasalómat és bő fél év alatt szétégett a hajam (vékonyszálú, szőke hajam van). Le kellett vágni, de hát ebből tanultam. Azóta csak nagyon ritkán vasalom. Szóval ha "kordában tudod tartani" a használatát, akkor akár már 15 évesen is használhatsz hajvasalót:) 19/L
2012. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 31. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából sosem érdemes, mert hosszútávon tönkreteszi a hajat.

Én az első hajvasalómat 14 évesen kaptam, elég gagyi volt, de akkor még annak is úgy örültem, mint majom a farkának. Kb. 2 évig nyúztam, aztán kaptam egy újat (remingtont), azóta is azt használom.


Ha tudod, hogy milyen hátrányai vannak és megfelelően használod, akkor már 14-15 évesen is lehet hajvasalód. De tényleg ne vidd túlzásba, mert nagyon tönkrevágod a hajad.

17/L

2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose kezd el... tönkreteszed vele a hajad!
2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
messziről kerüld el, mert nagyon tönkre teszi a hajad, én azóta is bánom hogy 5 éve megvettem, kár volt!
2012. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :)
2012. aug. 31. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Bar regi mar a valasz, de en 12 evesen is hasznaltam mar, es azota makkegeszseges a hajam, pedig heti ketszer minimum es szokitve is volt. Ha te tonkreteszed a tincseidet, az nem a vasalo hibaja, hanem a tied. Azt is tudni kell hasznalni, nem szabad verszemet kapva napi haromszor, 220 fokon, hovedo nelkul nekiesni. Ha meg tudod, hogy vekonyszalu es konnyen toredezik a hajad, akkor egyertelmu, hogy nem fogod rendszeresen vasalgatni szerintem. De az ilyen tipusu haj amugy is egyenes, szoval tok felesleges. Max beszaritod ha vegkepp nem tetszik.
2018. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!