Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam a hajam hullámo...

Hogy csináljam a hajam hullámosra?

Figyelt kérdés
Vállig ér a hajam. Nincs hajvasalóm és hajcsavaróm se. Befonni elég nehéz, mert rövid. Valami ötlet?
2012. aug. 31. 18:47
 1/3 anonim válasza:

Ha jól tudom van olyan (legalábbis régebben volt), hogy göndörítő hajhab. Hajmosás után kellett a hajra tenni és megszárítani. Ha fejet lógatva szárítod és közben a kezeddel tekergeted, formázgatod, hatásosabb. Utána hajlakkot fújj rá. Csodát ne várj tőle, egy kicsit hullámos marad.


További ötletek:

- tekerd fel kicsit vizesen a hajtincseket kis csigákba, rögzítsd hullámcsattal és úgy szárítsd. Utána hajlakk.


- hajkefe, fésű végére tekerd a vizes hajad és tincsenként szárítsd. Utána hajlakk.


Szerintem így pár óráig hullámos marad

2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valamire tekerd fel, van egy alufóliás módszer asszem, vagy ceruzára... úgy hagyd száradni és szárítsd meg hajszárítóval utána.
2012. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kicsit nedvesítsd be és tekerd fel kontyba. Nem tudom érted-e mire gondolok :D szóval úgy hogy összegyűjtöd a hajad mintha egy copfot szeretnél csinálni, elkezded tekergetni és ahogy tekered elkezd összeugrani na ezt rögzítsd egy hajgumival, ha tépett a hajad vagy csak nem akar megmaradni egy kontyban akkor csinálj kettőt a fejed két oldalára. Én éjszakára fent szoktam hagyni és akkor elég tartós. Csak vigyázz a hajvégekre, az is szépen tekerd a konty köré, nehogy a gumival megtörd őket :)
2012. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!