Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok helyen olvastam, hogy a...

Sok helyen olvastam, hogy a keratinos hőillesztett póthaj károsítja a hajat. Szabaduljak meg tőle, mielőtt kihullana? És a hajat eltudom-e adni? Ugyanolyan állapotban van, mint volt.

Figyelt kérdés

Eredetileg hátközépig érő hajam van. Abban a reményben csináltattam meg a hajam, hogy így könnyebb lesz megvárni, míg megnő. Míg nem vasaltam, nem festettem is volt 75 cm-es...csak tönkretettem...és le kellett vágatni. Mindig hosszú hajú voltam, és nem tudtam ebbe beletörődni, mert már 3 éve alig nőtt valamit. És nagyon megritkult. Pedig jó genetikát örököltem. Mit tehetek, hogy újra megnőjön? Kicsit el vagyok keseredve...mert igaz megint hosszú...és senkinek fel sem tűnik, hogy nem eredeti a hajam...nem érzem a magaménak. Másrészt fotózások kedvéért csináltattam meg. De sok rossz tapasztalatról olvastam...és most nem tudom mit csináljak.


Jelenleg 75 cm-es prémium kategóriás európai, keratinos hőillesztéssel készült póthajam van. 1 hónapja csináltattam 60 000 Ft-ért. 3 tincs kiesett, és enyhén viszket a fejbőröm.



2012. aug. 31. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

pár tincs ha kiesik az semmi....persze h viszket hiszen az illesztésektől nem tudod rendesen megmosni a hajadat....a hajat el tudod adni...ahoz h nőni tudjon nem szabadna festened meg vasalnod sem szárítanod és minden második mosás előtt tenned kellene rá ricinus olajat.a vasalást azért nem ajánlom hajnövesztő nőknél mivel töri a hajat,a szárítás az kiszárítja és így a vasalás mégjobban töri,a festés meg vkinek a tövétől letöri a hajat....a keratinos hőillesztéstől nekem nagyon potyogott a hajam főleg mikor távolították el a tincseket én azóta sem tetettem és helyre jött a hajam

egy fodrász :)

2012. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm...megfogadom a tanácsod.
2012. szept. 1. 13:07
 3/5 anonim válasza:
Szia, leírnád, hogy a jelenlegi hajadat hol készítették el? Nem tűnik az olyan rossznak!:)
2012. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapesten csináltattam...szépen felillesztette a fodrász, tényleg minőségi hajból és gyakorlatilag jó áron...egyedül azzal van problémám, hogy a saját hajam hullámos..és sokat kell vasalnom, hogy szépen egybeolvadjon a póthajhoz. Illetve lehetséges, hogy átlátszó keratinnal illesztette fel, és ez kifehéredhet...nekem viszont fekete hajam van..és folyton vigyáznom kell, hogy ne látszódjon ki az illesztés. Egyébként fel sem tűnik senkinek sem, hogy nem a sajátom :)
2012. szept. 21. 20:24
 5/5 anonim válasza:
Írtam Neked privátban, hogy én hova fogok menni, nekem a több hetes keresgélés után ő a legszimpibb:) Remélem tudtam vele segíteni!
2012. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!