Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Milyen hajat szerettek...

Fiúk! Milyen hajat szerettek jobban egy lányon?

Figyelt kérdés

körfrufrusat:

[link]

[link]

[link]

oldalfrufru:

[link]

[link] (itt csak a két bal oldali)

[link]

frufru nélküli:

[link]

[link]

[link]


a kérdés nem az itt látható nőkre vonatkozik,csak a hajra...



2012. szept. 1. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia:) bocsi hogy lányként válaszolok, de egyszer én is írtam ki hasonló kérdést és a tipikus választ kaptam. nem a haj a lényeg, az a fontos hogy illjen az arcformádhoz, a fiúkat az 'arcberendezés' fogja meg és az ahhoz passzoló haj. pl hiába mondjuk nincs frufrud, és magas a homlokod akkor az nem fog jól kinézni csak frufruval hiába valaki itt azt írja h frufru nélkül. ami neked jól áll! olyan hajat hordj amilyet te szeretnél, érezd magad jól 'benne' :)

16L

2012. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gond csak az,hogy mindegyik tetszik és fodrász szerint is mindegyik jól állna...és így nem tudok dönteni:/
2012. szept. 3. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

tök mind1 milyen a haj csak ÁPOLT legyen és passzoljon hozzád!



De nekem pl az egyszerübbek tetszenek a tipikus hosszu haj (nálam a barna a nyerő) mint a barátnőmnek :)



23/F

2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!