Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak festett...

Hogyan csináljak festett feketéből szőkét roncsolás nélkül?

Figyelt kérdés
vagy minimális roncsolással
2009. júl. 27. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
feketéből szőkét??? jujjjj.... azta..... jobbat nem tudtál kitalálni?? szegény hajad..... sajnálom.....miért nem leszel már ennyi erővel rózsaszín?? XD
2009. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Az a gond sajnos, h nem lehet :/

Ha lenne olyan módszer ami nem tenné tönkre a hajat leszíváskor akkor azt hiszem a legtöbb festett hajú embernek egészséges lenne a haja.Mármint úgy értem,hogy h tegyük fel roncsolás nélkül megtudod oldani,h leszivatod a feketét,de utána meg megint jön a festés,hisz utána jóformán narancssárga lesz a hajad,aztán megint festés...és még nem i biztos ,hogy a feketét normálisan le tudod szivatni :/..

nagyon meg kell gondolni a fekete hajat,mert utána nagyon nincs visszaút :(

2009. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olvastam egy színeltávolítóról, ami nem úgy működik, mint a szőkítőport. 5 árnyalatot világosít egy alkalom alatt, sok idő, és drága, viszont szinte egyáltalán nem roncsol. csak fodrász csinálhatja. erről tudtok valamit? egyébként az elsőnek: rózsaszínt akarok. :) de azt csak szőkére lehet felfesteni. régen is átmentem már ugyanezen, feketéből szőke, aztán bele rózsaszín. akkor szőkítőporral csináltam, azóta most jött helyre a hajam, de megint neki fogok esni.
2009. júl. 27. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
hát hallod én nem tudom, ha meg lehet oldani roncsolás nélkül,akkor tedd azt,de ha megint csak szőkítőporral tudják megoldani, akkor én nem ajánlom neked :/nagyon csúnya lenne,de már átmentél rajta, tudod miről van szó.
2009. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is kezd el festeni barna festékkel aztán tetess bele szőke csíkokat. Először nem szőke lesz az biztos de ha wella szalonba mész már második festésnél elégedett leszek az eredménnyel. Később több tincset rakatsz és előbb utóbb szőke leszel. Én megcsináltam és ráadásul wella szalonban nem a gagyi szőkítő poros megoldás van, hanem Magma nevű világosító és egyben színt adó festéket használnak. Nem lehetetlen csak kell kicsi türelem. De ne szőkítőporozzál, főleg otthon ne mert hidd el jobban az eredmény nem fog tetszeni. feketéből hirtelen szőkét lehetetlen!
2009. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is olvastam egy oxy reload nevű hajfesték eltávolítóról ,ami nem károsítja a hajat és pont arra találták ki, hogy fekete festéket kiszedje.

Szerintem írd be keresőbe a nevét, aztán találsz róla infokat. Sok sikert hozzá:)

2009. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez az oxy reload nagyon faszának tunik az olvasttak alapján. már csak azt kellene tudnom, hogy bpn hol tudok ilyet venni?
2009. júl. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!