Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy pár anyajegyem szeplők...

Van egy pár anyajegyem szeplők pigmentfoltom szerintetek jo ötlet igy eltávolitani?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki hogy szépen házilag lefagyasztom az adott területet hiszen a szakemberek is igy szokták.. például akármilyen sprével hiszen fagyaszt az összes ha közelröl sokáig fújod egy pontra szerintetek?
2012. szept. 1. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

anyajegyet nem tudom hogy lehet eltüntetni, de én nem tanácsolom a házi dolgokat, inkább menj el bőrgyógyászhoz, jobb ha szakember csinálja.

Ezzel meg a szeplőket, foltokat el lehet tüntetni: paradicsomot meghámozol, összeturmixolod, kicsi búzadarát beleteszel (csak hogy radírozd is közbe az arcod) és ezzel kicsit átkened az arcod. Nem tudom mennyire hatásos, én nem próbáltam ki, de egy barátnőm ezzel kenegeti az arcát, picit már elmúlt neki. Csodákat ne várj tőle, de tényleg idő után tünteti a szeplőket. :)

2012. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És ettől hogy tűnik el?
2012. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A paradicsomnak folteltüntető hatása van, ezért tűnik el a szeplő elvileg. De hogy mennyire hatásos azt nem tudom.

Ezen kívül a citrom és a banán is jó erre a célra.

Itt is mondja Takács Nóra is hogy mire jó a paradicsom. [link] valahogy 2. perctől mutatja hogy kell csinálni és mire jó

2012. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az anyajegyeidet ne bántsd semmivel otthon! Azt csak megfelelő biztonsági széllel a bőrgyógyász tudja kivágni, majd összevarrni, az az egyetlen biztonságos megoldás. Szeplőre meg kenhetsz amit akarsz, amit a bőröd is kibír...hány éves vagy?
2012. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Anyajegyet otthon ne piszkáld mert ahhoz szakember kell. A szeplőt meg nem lehet eltüntetni bármit is kensz rá, az legfeljebb akkor tűnik el ha a hátralévő életedet egy sötét pincében éled le ahol nincs napfény.
2012. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
minek anyajegyet eltuntetni ?? :OO
2012. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ugy tünik el h miután lefagy le is hámlik :D na befújtam egy részt most elég durván vörös majd írom a fejleményeket
2012. szept. 1. 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem az anyajegyet fújtad le? Komolyan nem tudom, hogy lehet ilyen tudatlanságban élni internetelérés mellett....
2012. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De azt fujtam le.. :D az orvosok is sokszor fagyasztással oldják meg.. :D majd meglátjuk mi lesz
2012. szept. 1. 21:54
 10/17 anonim ***** válasza:
gratulálok...
2012. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!