Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsot szeretnék kérni ....

Gerendai Noémi kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni . Elég pattanásos az arcom szinte mindenhol .1 éve kezdtem pattanasosodni . Mivel lehetne eltüntetni a patikat?

Figyelt kérdés
probaltam már pattanaskrémeket , tonikot de egyik se hasznal .. járok rendszeresen kozmetikushoz de utána 1 hét mulva ujra ugyanolyan mint volt .. segitsetek .. mit tudnék tenni ??
2012. szept. 1. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

menj el a bőrgyógyászhoz és írat neked majd vmilyen gyógyszert amihez kell a szüleid aláírása, megmondja h hány hónapig kell szedni, de csak annyira szedd h ne legyen zsíros az arcbőröd


nekem vagy 3-4 évig olyan volt az arcom és a végén ettem azt a gyógyszert és megjavult (de nem lett olyan mint régen, csak éppen nem fénylett és nem jött több pattanás)

2012. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom mint az előző, menj el bőrgyógyászhoz, az a biztos.

Amivel el lehet tüntetni a pattanásokat, az az aloe vera, maga a kaktusz, nem pedig valami kencefize készítmény. Persze van ami hatásos, de én a kaktuszban hiszek, szerezz be egyet otthonra, nem csak mutatós a szobában, de eltünteti a pattanásokat. Levágsz egy kicsit a szárából, azt rákened az arcodra és tényleg csodákat művel, pár nap alatt jelentős javulást láthatsz :) De különféle pakolások vannak még aloe verával, amiket otthon el tudsz készíteni. Írd be a google-ba hogy: hogyan legyek jó nő, Takács Nóra videóblogja ki fog jönni, ő szuper pakolásokat csinál mindig, otthoni dolgokból, a legtöbbjük jó pattanásra. :)

2012. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket .. :)
2012. szept. 1. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:

napozz.

szolarium..

leszaritja..

2012. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!