Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van olyan köztetek...

Lányok! Van olyan köztetek aki próbálta már epilálni a punciját? Esetleg gyantázni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire fájdalmas? :S

2012. szept. 2. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt próbáltam, a gyanta vált be. Meg lehet szokni.
2012. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt próbáltam!

Mindkettő iszonyú rossz érzés elsőre! Én kb 2 éve gyantázok, epilátorozok felváltva. Ha választanom kéne a gyantát választanám.

Igaz hogy fáj, de 3-4 rántással meg is van az egész, szép sima, és kb 2 hétig szőrtelen.

Az epilátorral kicsit brutálisabb, mert ugye szálanként tépkedi ki és kínkeserves, hosszabb ideig is tart. + a gyantától én kevésbé irritálódom, epilátor sokkal jobban irritál, és mintha a gyanta alaposabban is szőrtelenítene.

2012. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én epilálom oldalt de nagyon középen nem megy mert nagyon fáj, ott borotválom

egy idő után meg lehet szokni és kb. 3. alkalomnál nem nagyon fáj

2012. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm hát köszi a válaszokat. és elsőre mit ajánlotok, gyantát?
2012. szept. 2. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp a gyantát ajánlanám. Epilátorral nagyon nagy szenvedés lenne Neked elsőre, lehet nem bírnád magadnak csinálni.

Gyantázni kozmetikusnál szeretnél vagy otthon? Ha otthon szeretnél amikor megszáradt a gyanta mindenképp nagyon gyorsan, határozott rántsd le, ne habozz!

2012. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam. :) Szóval nagyon határozottan rántsd le, mert ha lassan húzod le a gyantát az kegyetlenebb! :D
2012. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

otthon szeretném majd. hát nem sokat szeretnék vele szenvedni, szóval egy gyors mozdulat :D

Köszi a válaszokat! :)

2012. szept. 2. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Növekedéssel megegyező irányba kend fel, majd növekedéssel ellenkező irányba kell lehúzni, vigyázz hogy meg ne égesd magad! Esetleg előtte nézz pár videót a youtube-n, hogyan fogj hozzá stb...

A széleitől kezdd és haladj befele, vagyis én így szoktam. :)

2012. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen! :) Sokat segítettél :)
2012. szept. 2. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!