Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Vágassam le vagy se?

Mit tegyek? Vágassam le vagy se?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt dauert tetettem a hajamba, ami eléggé tönkretette :/ most azon gondolkodok, h levágatom a hajam. Most perpill a mellem alatt van a vége, de nagyon töredezett, szálkás.De úgy töredezik, h nem a vége, hanem ha fésülöm, akkor csak ilyen egy hajszálnak a fele törik le... :/ mit tegyek vágassam le addig, amíg egészségesnek mondható vagy hagyjam még nőni és majd később.

2012. szept. 3. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb meg kell válnod a töredezett résztől. Ráadásul addig is csúnya. Hiába hosszú, a hosszú haj csak akkor szép, ha ápolt (hiába ápolod mostmár, hiszen törik...) és egészséges. Én levágatnám. Súlyosan károsodott a hajad, itt szerintem csak drasztikus megoldás segíthet.
2012. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le, a töredezett, szálkás haj nagyon kiábrándító.
2012. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azért vacilálok, mert így is 1 évbe telt míg ilyen hosszúra megnőtt :/ és én imádom h hosszú a hajam.
2012. szept. 3. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép is a hosszú haj. Átmeneti megoldásként vendéghaj, vagy paróka? Csak amíg le nem nő a sajátod a vágás után.
2012. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Imádod, de ettől még elég csúnya lehet.
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vágasd le. nagyon visszataszító a töredezett haj.
2012. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt szeretem, h érzem a hátamon. A hosszúságát szeretem, nem azt hogy néz ki :D
2012. szept. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!