Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a hajtöredezés...

Mit lehet tenni a hajtöredezés ellen? És mi történik ha leszívják a hajam? (szőkítés miatt)

Figyelt kérdés

Szőkíteni szeretném a sötétbarna hajam .. de csak színezővel.. és ahoz le kell szívni:S akkor milyen színű lesz a hajam? és milyen színű lesz ha lekopik a festék?

Másik kérdésem, hogy nagyon el van töredezve a hajam.. ha vágok belőle már az is el van törve :S pedig vágtam vagy 5 centit :/ már kb fél éve nem vasalom.. sokat nőtt de ugyan úgy töredezik :(( Étrendemen kéne változtatni? Milyen ételt kéne ennem? Vagy hajpakolás?


2012. szept. 3. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább életmódot kellene változtatni...

Ha elvan töredezve a hajad nehogy leszívasd, vagy búcsút mondhatsz az amúgy is károsodott hajadnak.

Tanács: Ne vasald, száríts. Ápold. Ne károsítsd addig amíg újra egészséges nem lesz. A vitaminok jók lehetnek.

Egyébként valószínűleg valami vöröses sárgás undorítóság lenne a szívatás után.

2012. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Huh okés.. amúgy is bizonytalan voltam benne, de így akkor tuti nem csinálom!!

És milyen ételek lennének a legjobbak?

2012. szept. 3. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
sok zöldség, gyümölcs és víz.Semmi cukros lötty. Kevés zsíros étel. :)
2012. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2012. szept. 3. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után lehetne látni a változást? :)
2012. szept. 3. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez emberfüggő..de a belső ápoláson kívűl a külső is fontos :)
2012. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Biovanne plus kapszula nagyon jó a hajnak, de nem pótolja a helyes táplálkozást. Maximálisan egyetértek az előttem szólóval: ilyen állapotban le ne szívasd! Én mondjuk nemhogy nem vasalom, még hajszárítót sem használok, hagyom megszáradni (nekem mondjuk szőkített hajam van, de nagyon vigyázok rá, így szép és soha nem töredezik). A biovanne hatása kb. 2 hét után már látszik, másfél hónap után pedig eléri a végleges hatást, aminél jobbat már nem tud. Ha abbahagyod, akkor viszont visszaáll minden az eredeti állapotba.
2012. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

pont most akartam rákérdezni erre a kapszulára .. tegnap nézegettem is a gyógyszertárban :) és ha pl fél évig használom és abbahagyom akkor is minden visszaáll az eredetire? Megint töredezni fog a hajam? És egy nap, hány kapszulát kell bevenni? A bőrödön és a körmödön tapasztaltál változást? Bocsi a sok kérdésért:$


Akkor a hajleszívást mellőzöm! Egyébként ahoz kellett volna, hogy hajszínezővel tegyek bele egy két vastagabb csíkot.. sötétbarna a hajam és gondolom szőkítés nélkül nem látszódna meg :/

2012. szept. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!