Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok ilyen ügyetlen...

Csak én vagyok ilyen ügyetlen a hajammal?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő, egyenes hajam van és semmilyen frizurát nem tudok magamnak csinálni belőle, folyton elbénázom. Nem tudom sehogy sem szépen feltűzni, bárhogy igyekszem. Sosem sikerül szépen besütnöm és a csavarókat sem tudom normálisan belerakni. Más is van ilyen antitalentum?:s Tudtok esetleg valamilyen jó trükköt amit egyszerű megcsinálni mert így mindig csal lóg...
2009. júl. 28. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a csavarót beletudom tenni, de begöndöríteni??? Nagyon nem megy, Max kivasalni tudom hajamt, de azt is bénán. Feltűzni se tudom nagyon, mert nem és kész. Bár beletörődtem, de nagyon próbálkozok. Sőt sminkelni se tok valami szépen. :S
2009. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát vigasztal hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Ráadásul olyan fiatal sem vagyok már, tehát esetemben a gyakorlat sem teszi a mestert...
2009. júl. 28. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is ilyen béna vagyok. 20 év alatt sikerült elérnem, hogy lófarokba tudom kötni a hajam, meg egy részét fel tudom tűzni középre olyan fogas csattal. És ennyi. És nem tudok semmi mást. Nekem a jobb kezem béna, nem arra fordul, amerre én akarom, és így nem is áll úgy. Egyszerűen nem megy. Szóval nem csak te vagy ilyen antitalentum:D
2009. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most 13 vagyok. Mindennap valasom a hajam. Váll alá érő, tehát végülis rövid haj, de nem tudok semmit se csinálni. Mindig rossz lesz. Szóval nem vagy egyedül :D
2009. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!